Prywatny concierge. Daj sobie pomóc w obowiązkach i odpocznij.

  • Jak działa AskHenry
  • #Pomoc
  • #Zdrowie psychiczne
  • #Zmęczenie

Najważniejszą walutą współczesności jest czas – wszyscy mamy go za mało. Od dawna tkwimy w błędnym przekonaniu, że „wszystko jest kwestią organizacji”. Dokładamy sobie kolejnych obowiązków, dążąc do wyimaginowanej doskonałości. Chcemy być pracownikami na medal i perfekcyjnymi pan(i)ami domów. A gdyby tak zatrzymać tę chorą karuzelę… i po prostu dać sobie pomóc?

Właśnie taką możliwość daje prywatny asystent AskHenry. To zdecydowanie rozszerzona wersja prywatnego concierge’a. Przekonaj się, co to znaczy.

Prywatny concierge to usługa, która kojarzy się z luksusem. Myśląc o niej, wiele osób wyobraża sobie milionerów rozbijających się drogimi samochodami. Tymczasem nie musisz (ale możesz!) sypiać w 5-gwiadkowych hotelach i być właścicielem drogiego jachtu. Nie ma znaczenia Twój dochód, zawód czy stan cywilny. Ty również potrzebujesz odpoczynku, a my chcemy Cię wesprzeć. Znacząco rozbudowaliśmy zakres działań standardowego konsjerża i tak powstała oferta indywidualna AskHenry. Dzięki niej Ty oszczędzasz czas, a sprawy załatwiają się same.

Polacy są przemęczeni

W dokumencie „Diagnoza zmęczenia Polaków – Bodymax” czytamy:

 • 64% Polaków odczuwa duże zmęczenie,
 • 15% Polaków czuje zmęczenie kilka minut po pobudce,
 • co 4. Polak pracuje 6-7 dni w tygodniu,
 • najbardziej zmęczone są osoby do 44. r.ż.,
 • ponad 1/3 badanych nie skorzystała w ostatnim roku z urlopu.

Analiza przedstawionych wyników jasno wskazuje największy problem. Chcemy pogodzić ze sobą zbyt wiele życiowych ról. Zależy nam, by robić to na najwyższym poziomie. Nie odpoczywamy zarówno po pracy, jak i w weekendy. Prym w takim postępowaniu wiodą kobiety, które nakładają na siebie wiele obowiązków. Jedyne, co udaje im się w ten sposób osiągnąć, to życiowe wypalenie. Są osłabione fizycznie i psychicznie.

Naszym celem jest przypomnienie, że Twój odpoczynek jest ważny. Abyś mógł zatroszczyć się o innych, potrzebujesz najpierw zadbać o siebie. Zatrzymaj się na chwilę – my zastąpimy cię we wszystkich najważniejszych sprawach.

Nie musisz robić wszystkiego sam

Od kilkunastu lat obserwujemy milczącą zgodę na przemęczanie się kosztem własnego zdrowia. Zupełnie naturalne stało się dla nas wykonywanie obowiązków służbowych po godzinach i w weekendy. Czas to zatrzymać! Dysponujemy już wiedzą, która jasno mówi, że odpoczynek jest podstawowym warunkiem efektywnej pracy.

Gdy próbujesz zmusić się do działania, mimo odczuwania zmęczenia, tylko pogłębiasz swój problem. Nie tylko nie odpoczywasz, ale także działasz wolniej i częściej popełniasz błędy. Oznacza to, że na Twoją głowę spada coraz więcej obowiązków związanych z koniecznymi poprawkami. W ten sposób zmniejszasz swoją produktywność, na której tak bardzo Ci zależy. Nie tak miało być, prawda?

Najważniejsza jest równowaga. Gdy więc liczba obowiązków Cię przytłacza, daj sobie pomóc. Zajmiemy się tym, co zaprząta Ci głowę, żebyś mógł odpocząć.

Prywatny konsjerż – luksus, na który Cię stać

Dla wielu z nas concierge to zawód realizowany wyłącznie w hotelach. Spotykamy się z taką postacią w czasie zagranicznych wyjazdów. I rzeczywiście, jedną z wielu ról konsjerża jest właśnie dbałość o czas spędzony w nowym miejscu. Służy jednak swoją pomocą nie tylko na wakacjach. Możesz na niego liczyć także w czasie służbowych wyjazdów czy po przeprowadzce do nowego miejsca. Jego zadaniem jest zapewnienie najwyższego komfortu swoim klientom.

Niektórym z nas prywatny konsjerż kojarzy się jako wsparcie dla najbogatszych. Tylko Oni mieliby móc sobie pozwolić na to, by ktoś realizował za nich obowiązki. Nic bardziej mylnego. W Polsce od wielu lat można skorzystać ze wsparcia indywidualnego asystenta. To coraz powszechniejszy benefit pracowniczy, który cieszy się dużym zainteresowaniem. Rolą konsjerża może być dzisiaj wysłanie poczty, zwrot zamówienia w sklepie czy zabukowanie hotelu na weekend.

AskHenry to coś więcej niż konsjerż. Zależy nam, byś mógł powierzyć nam wszystkie sprawy, które zaprzątają Twoją głowę. Wyszliśmy więc z ram i oferujemy klientom zupełnie nową jakość.

W czym może pomóc Ci concierge?

Odzyskujemy Twój czas, bo wiemy, że to najcenniejsza waluta. Wspieramy naszych klientów w tym, co aktualnie dla nich ważne. Wśród nich pojawiły się już osoby, które potrzebowały znaleźć romantyczne miejsce na randkę. Byli także Ci, którym pomogliśmy w uzupełnieniu PITu i dostarczeniu go na czas do skarbówki. Szukaliśmy drewnianych zabawek, najlepszego gabinetu kosmetycznego czy firmy wykonującej drewniane sauny. Naszym zadaniem było jednak również podlewanie kwiatów w czasie nieobecności klientów. Nie jesteśmy anonimowi a Ci, z którymi współpracujemy, naprawdę nam ufają.

Prywatny concierge to osoba, która ma być pośrednikiem. Prowadzi komunikację pomiędzy zleceniodawcą a konkretnym miejscem. Załatwia za ciebie to, co można załatwić zdalnie. To ułatwienie, ale my chcemy oferować więcej.

 • Nasi asystenci to osoby, które poznajesz. Możesz im zaufać, powierzając klucze do swojego domu czy przekazując upoważnienie do załatwiania spraw w urzędach.
 • Powierzone im zadania realizują osobiście. Dysponują listą zaufanych dostawców, wypracowali też wiele zniżek na niektóre usługi. Możesz więc dodatkowo oszczędzić!
 • AskHenry pomaga w sprawach prywatnych i firmowych. Razem z Tobą będzie dbał o Twój biznes.

Prywatny concierge – jak skorzystać z AskHenry?

Chcemy ułatwiać Twoje życie, więc skorzystanie z usługi rozbudowanego konsjerża AskHenry nie mogło być trudne. Co trzeba zrobić?

 1. Złożyć zamówienie przez panel użytkownika. Zaprojektowaliśmy go tak intuicyjnie, że zajmie Ci to zaledwie kilka minut.
 2. Twój asystent nie tylko potwierdzi Twoje zamówienie. Będzie informował Cię na bieżąco o postępach w jego realizacji. Sam zaproponuje również dodatkowe rozwiązania, o których Ty mogłeś zapomnieć w nawale obowiązków.
 3. Sprawa załatwiona!

W najprostszy z możliwych sposobów zdejmiemy z Ciebie zadania, których nie chcesz robić. Zajmiemy się tym, co sprawia Ci trudność lub budzi w Tobie niechęć. Działamy elastycznie i dostosowujemy się do twoich potrzeb. W czym możemy Ci pomóc? Tutaj zebraliśmy przykłady zadań, w których najczęściej wyręczamy naszych użytkowników.

Ty odpoczywasz, my działamy

Wiemy, jak wiele życiowych ról mieścisz w swojej dobie. Rozumiemy, że zależy Ci na jakości. Chcemy Ci przypomnieć, że jak nikt inny potrzebujesz odpoczynku. Naszym celem jest odciążenie Cię z obowiązków, które zabierają Twój czas. Możesz nam zaufać.

Szukasz ciekawej pracy? Dołącz do nas!

Twórz razem z nami firmę, która ma ambicję zmienić rynek benefitów pracowniczych. W AskHenry oszczędzamy czas naszym Klientom. Nie tylko dostarczamy Im świetną usługę, ale przede wszystkim – uśmiech i czas wolny po pracy :)