Osobisty asystent w cenie kanapki Drwala?

    • Jak działa AskHenry

❓”Ile to kosztuje?”

Doświadczenia z naszą usługą i jej odbiór w oczach użytkowników i przyszłych użytkowników to zazwyczaj mieszanka zachwytu, podekscytowania, ale również…niewiadomej. No bo ile to kosztuje?
Jeżeli to czytasz, to zapewne zależy Ci na oszacowaniu kosztów, jakie nasz benefit wygenerowałby w Twojej organizacji.
Przy określonych założeniach, średni miesięczny koszt usługi AskHenry w przeliczeniu na jednego pracownika to…zaledwie 29 zł netto! Tyle co słynna kanapka drwala :)

❓A jak dokładnie działamy?

✅ Opłata za realną ilość złożonych zleceń

Usługa AskHenry wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pracodawców, by płacić wyłącznie za to, co zostało faktycznie zrealizowane. Oznacza to oddanie Twoim pracownikom możliwości skorzystania z usługi AskHenry i zakładania zleceń, które pod koniec miesiąca zostaną zliczone na fakturze, za którą uiścisz opłatę. Daje to dużą elastyczność oraz komfort tego, że nie płacisz stałej kwoty za coś, co nie jest przez Twoich pracowników wykorzystywane. Płacisz za realne zużycie.

✅ Założenia budżetowe

…Jeżeli jednak preferujesz przewidywalność kosztów, powinieneś wiedzieć, że jesteśmy także otwarci na klientów posiadających ściśle dookreślony budżet, który mogą przeznaczyć na nasz benefit. Nawiązując współpracę liczba przypadających Ci zleceń będzie uzależniona właśnie od niego. W przypadku możliwości przekroczeń zadbamy o to, abyś wcześniej dowiedział się, że zbliżasz się do wyczerpania limitu.

❓To jak, chwilowa przyjemność z kanapką drwala, czy stałe wsparcie osobistego asystenta?

Szukasz ciekawej pracy? Dołącz do nas!

Twórz razem z nami firmę, która ma ambicję zmienić rynek benefitów pracowniczych. W AskHenry oszczędzamy czas naszym Klientom. Nie tylko dostarczamy Im świetną usługę, ale przede wszystkim – uśmiech i czas wolny po pracy :)