AskHenry, czym to dokładnie jest?

    • Panel użytkownika

AskHenry czyli Twój czasoodzyskiwacz.

To jedna usługa, która łączy w sobie wiele funkcji i ma jedno, główne zadanie. Odciążyć i wesprzeć swoich użytkowników. Jakie dokładnie funkcje w sobie łączymy? 

Osobisty asystent – pomimo tego, że dostęp do serwisu ma wiele osób, dbamy o to byś miał_a poczucie, że Asystent jest przypisany tylko Tobie. Co więcej, każdy oddział ma dedykowanych sobie asystentów miejskich i osoby zarządzające zadaniami. 

Miejski pomocnik – możesz przekazać nam swoje prywatne, miejskie sprawy a my zajmiemy się nimi w Twoim imieniu. Ubrania do zwrotu, pozytywka do naprawy, odkurzacz do serwisu a nawet dokumenty do urzędu. To przykłady rzeczy jakie możesz nam zlecić, a który my wykonamy za Ciebie “na mieście”.

Concierge – zdajemy sobie sprawę, że aby wybrać nowy odkurzacz albo suszarkę bębnową trzeba zrobić doktorat z tej dziedziny i poświęcić kilka godzin na przeglądanie stron i porównanie ofert. Takie i wiele innych zadań “online” jak porównanie, wyszukanie a nawet zakup czy zwrot możesz zlecić nam.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nas, naszej misji, historii i zespole – odsyłam cię do zakładki “o nas” [tu link].

Czy faktycznie jest to usługa dla mnie?

To, co najważniejsze to fakt, że AskHenry daje Ci więcej czasu na życie i rzeczy ważne. Nie każdy z nas chodzi na siłownie, nie każdy pracuje z biura żeby korzystać z owocowych czwartków jednak każdemu przydałaby się dodatkowa godzina lub dwie w ciągu dnia. To czas, jaki można przeznaczyć na rozwijanie hobby, zabawę z dziećmi, dłuższy spacer z pupilem lub… nadrabianie serialowych zaległości.

FAQ

W jednym miejscu zebraliśmy podstawowe informacje na temat usługi oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Treści te dostępne są w naszej Bazie Wiedzy [tu link].

Na jakie pytania znajdziesz tam odpowiedzi? Poznaj przykłady:

  • Co mogę zlecić AskHenry?
  • W jakich godzinach pracuje AskHenry?
  • Kiedy mogę złożyć zlecenie?
  • Jakie gabaryty przewiezie dla mnie AskHenry?
  • W jakich lokalizacjach mogę korzystać z usługi?
  • Ile czasu zajmie realizacja mojego zlecenia?
  • Zleceń mogę złożyć? 
  • Czego AskHenry nie zrobi?

Szukasz ciekawej pracy? Dołącz do nas!

Twórz razem z nami firmę, która ma ambicję zmienić rynek benefitów pracowniczych. W AskHenry oszczędzamy czas naszym Klientom. Nie tylko dostarczamy Im świetną usługę, ale przede wszystkim – uśmiech i czas wolny po pracy :)