Płatności w usłudze AskHenry

    • Panel użytkownika

Za co płacę korzystając z AskHenry, czyli ile mnie to będzie kosztować? 

Wiedz, że nie ponosisz płatności za wsparcie AskHenry, tylko za zakupione dla Ciebie przedmioty i usługi. 

Pokażemy Ci to na przykładzie! Kupiliśmy dla Ciebie ryzę papieru do drukarki, za którą zapłaciliśmy 25,90 PLN. Następnie przesyłamy Ci potwierdzenie w postaci rachunku np. zdjęcie paragonu i wysyłamy link do płatności online na kwotę 25,90 PLN. 

Jak mogę zapłacić za moje zakupy?

Płatności można dokonać poprzez wygenerowany link, który przeniesie Cię do Twojej bankowości internetowej. Możesz też wysłać tradycyjny przelew, po wejściu w link do płatności dostępna jest opcja pobrania danych potrzebnych do wysłania przelewu (dane BlueMedia, nie AskHenry – z perspektywy opłacającego jest to bez znaczenia).

Czy AskHenry może wziąć dla mnie fakturę?

Jeśli chcesz, byśmy za kupione przedmioty lub usługi wzięli dla Ciebie fakturę VAT, powiedz nam o tym w momencie składania zamówienia!

Po dokonaniu zakupu na zwykły paragon nie ma możliwości otrzymania faktury. Jako AskHenry jesteśmy jedynie pośrednikiem, oznacza to że fakturę pobierzemy tylko bezpośrednio od sprzedawcy, sami jej nie wystawimy.

Kiedy mam rozliczyć się z Henrym?

Proces płatności za zlecenia wygląda następująco:

  • Za zakupy do 100 PLN nie potrzebujemy od Ciebie przedpłaty – opłacisz je po wykonaniu zlecenia.
  • Za wszystko powyżej 100 PLN, poprosimy Cię o zrobienie pełnej przedpłaty.

Szukasz ciekawej pracy? Dołącz do nas!

Twórz razem z nami firmę, która ma ambicję zmienić rynek benefitów pracowniczych. W AskHenry oszczędzamy czas naszym Klientom. Nie tylko dostarczamy Im świetną usługę, ale przede wszystkim – uśmiech i czas wolny po pracy :)