Kto korzysta z usług concierge i dlaczego?

    • Jak działa AskHenry

Wśród niekończącej się listy zadań i codziennych zobowiązań, coraz więcej osób zaczęło doceniać wartość czasu i szukać sposobów na jego efektywne wykorzystanie. Dla wielu, czas stał się najcenniejszym zasobem, a zadania, które kiedyś wydawały się łatwe do wykonania, teraz zagrażają naszej produktywności zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. W tej rzeczywistości pojawia się rola usług concierge, które pomagają odzyskać kontrolę nad życiem i zredukować stres związany z organizacją codziennych obowiązków. Wśród tych usług wyróżnia się AskHenry Executive, oferując klientom szereg rozwiązań dopasowanych do ich potrzeb. Jak podkreśla znany ekonomista i publicysta Tim Ferriss, „czas to jedyny zasób, który nie jest możliwy do odzyskania. Wszystko inne można odzyskać lub wymienić, ale czas mija nieubłaganie.” Dlatego klienci, którzy angażują się w usługi concierge, często prowadzą intensywne życie osobiste. Dla nich korzystanie z usług asystenckich staje się kluczowym elementem oszczędzania czasu i efektywnego zarządzania obowiązkami.

Concierge dla liderów

Największą grupę korzystających z usług concierge stanowią profesjonaliści oraz osoby na wysokich stanowiskach menedżerskich. Ci, którzy zarządzają firmami, pracują w korporacjach na wysokich szczeblach, często borykają się z nadmiarem obowiązków i brakiem czasu. Usługa AskHenry Executive pozwala im skupić się na najważniejszych aspektach swojej pracy, przekazując mniej ważne, ale czasochłonne zadania asystentom. Dzięki temu mogą oni efektywniej zarządzać swoim czasem, a także osiągać lepsze wyniki zawodowe. 

Concierge dla rodzin i osób prywatnych

Usługi concierge nie są zarezerwowane tylko dla świata biznesu. Coraz częściej korzystają z nich również rodziny oraz osoby prywatne, które chcą zoptymalizować swoje codzienne życie. Wielu ludzi, szczególnie rodzice pracujący zawodowo, znajduje się w sytuacji, gdzie trudno pogodzić obowiązki zawodowe z domowymi. Jak powiedziała Sheryl Sandberg, COO Facebooka: „Nie możesz mieć wszystkiego, ale możesz mieć wszystko, co naprawdę ważne”. AskHenry Executive pomaga im w realizacji codziennych zadań, takich jak zakupy, organizacja uroczystości, rezerwacja biletów czy organizacja wakacji. Dzięki temu mają więcej czasu na to, co naprawdę ważne – spędzanie czasu z rodziną, rozwijanie pasji czy po prostu odpoczynek.

Concierge dla młodych przedsiębiorców

Młodzi przedsiębiorcy, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z biznesem, często pracują po kilkanaście godzin dziennie, aby osiągnąć sukces. Dla nich każda minuta jest cenna. Usług AskHenry Executive, może być kluczowym wsparciem w zarządzaniu czasem i zadaniami. Przekazując codzienne obowiązki asystentom, mogą skupić się na rozwijaniu swojego biznesu, pozyskiwaniu klientów i inwestorów oraz tworzeniu innowacyjnych rozwiązań.

Concierge dla seniorów

Usługi concierge mogą również być niezwykle przydatne dla seniorów, którzy potrzebują wsparcia w codziennym życiu. Dzięki takim usługom mogą oni zachować niezależność, mimo że niektóre zadania stają się dla nich trudniejsze do wykonania. AskHenry Executive może pomóc w załatwianiu spraw urzędowych, organizacji wizyt lekarskich, zakupach czy innych codziennych obowiązkach. To sprawia, że seniorzy mogą cieszyć się pełnią życia, nie martwiąc się o drobne, ale istotne zadania.

Personalizacja usługi concierge

Jednym z kluczowych powodów, dla których ludzie decydują się na korzystanie z usług AskHenry Executive, jest personalizacja i indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta. W przeciwieństwie do standardowych usług, które często oferują jedynie ograniczone opcje concierge, oferta AskHenry Executive, dostosowuje się do specyficznych wymagań i preferencji swoich użytkowników. Klienci mogą liczyć na spersonalizowane rozwiązania, które idealnie odpowiadają ich stylowi życia i oczekiwaniom. Od organizacji podróży i rezerwacji w restauracjach, po pomoc w zarządzaniu codziennymi zadaniami i realizacją niestandardowych zleceń – każde zadanie jest traktowane indywidualnie i z najwyższą starannością. To podejście zapewnia klientom nie tylko wygodę, ale także poczucie wyjątkowości i troski o ich potrzeby.

Elastyczność dostosowana do potrzeb

Oferta AskHenry Executive, z trzema różnymi poziomami dostępności, zapewnia klientom elastyczność i dostosowanie do ich indywidualnych potrzeb. Dla tych, którzy potrzebują podstawowej pomocy, pakiet SILVER oferuje 10 godzin osobistego asystenta miesięcznie, pozwalając na skoncentrowanie się na najważniejszych zadaniach, bez konieczności tracenia czasu na drobne sprawy. Natomiast klienci poszukujący pełnej obsługi mogą skorzystać z pakietu PLATINUM, który oferuje aż 30 godzin wsparcia miesięcznie. AskHenry Executive nie ogranicza się jedynie do prostych zadań. Oprócz typowych zleceń oferujemy szeroki zakres usług, które są kluczem do sprawnej organizacji życia. Na przykład, opcja car concierge plus, dostępna dla klientów pakietu PLATINUM, obejmuje kompleksową opiekę nad pojazdem, od sprawdzenia płynów i ciśnień, po pomoc w sprzedaży samochodu. Dla osób prowadzących intensywne życie zawodowe, taka kompleksowa obsługa może być nieocenionym wsparciem.  

Wyjątkowa oferta AskHenry Executive

Klienci, którzy korzystają z usług concierge, często poszukują sposobu na zaoszczędzenie czasu, efektywne zarządzanie obowiązkami oraz dostosowanie usług do swoich indywidualnych potrzeb. AskHenry Executive nie tylko spełnia te oczekiwania, ale również oferują kompleksową obsługę, która staje się nieocenionym wsparciem dla tych, którzy dążą do odzyskania kontroli nad swoim życiem i czasem. Ponadto, warto zauważyć, że usługi concierge nie tylko zapewniają praktyczne wsparcie, ale także pozwalają klientom cieszyć się życiem w pełni. Jak powiedział Benjamin Franklin: „Kiedy tracisz czas, tracisz część życia.” 

Dzięki AskHenry Executive , ludzie mogą skupić się na rzeczach, które naprawdę się liczą, nie tracąc czasu na drobnostki.

Szukasz ciekawej pracy? Dołącz do nas!

Twórz razem z nami firmę, która ma ambicję zmienić rynek benefitów pracowniczych. W AskHenry oszczędzamy czas naszym Klientom. Nie tylko dostarczamy Im świetną usługę, ale przede wszystkim – uśmiech i czas wolny po pracy :)