Jaki jest najlepszy benefit pracowniczy?

    • Jak działa AskHenry

„Najcenniejszym zasobem, jaki posiadamy, jest czas” – te słowa Steve’a Jobsa doskonale oddają znaczenie czasu w naszym życiu. W dzisiejszym dynamicznym świecie, gdzie każdy z nas boryka się z brakiem czasu, pytanie o najlepszy benefit pracowniczy staje się coraz bardziej istotne. Karta Multisport, prywatna opieka zdrowotna czy różnego rodzaju szkolenia – to tylko niektóre z propozycji, które oferują nam pracodawcy. Jednak czy na pewno te klasyczne benefity odpowiadają na najważniejsze potrzeby współczesnych pracowników? W firmie AskHenry wierzymy, że kluczem do szczęścia i produktywności pracowników jest czas. A dokładniej, usługa asystencka i concierge, która pomaga odzyskać kontrolę nad naszym najcenniejszym zasobem.

Oszczędzaj czas z concierge

Długie godziny w pracy, domowe obowiązki i hobby – życie współczesnych profesjonalistów jest nieustanną walką o czas. Jak pokazuje raport „Walka o czas”, aż 65% profesjonalistów czuje, że nie ma wystarczająco dużo czasu na osobiste i zawodowe życie. Delegowanie zadań concierge’om i asystentom może znacząco poprawić ich samopoczucie i produktywność, co potwierdza niemal 75% respondentów tego raportu. „Czas to pieniądz” – te słowa Benjamina Franklina nie tracą na aktualności. W rzeczywistości, w dzisiejszym świecie pełnym ciągłego pośpiechu, wartość czasu jest jeszcze większa. Zadbany czas pozwala nam realizować nasze pasje, spędzać więcej chwil z rodziną i przyjaciółmi, a także skupić się na tym, co naprawdę ważne w naszej pracy.

Osobisty Concierge i Asystent

Firma AskHenry doskonale rozumie te potrzeby. Nasza usługa asystencka i concierge to coś więcej niż tylko wygoda. To prawdziwe wsparcie w codziennych obowiązkach, które pozwala pracownikom skoncentrować się na tym, co naprawdę istotne. Czy to rezerwacja stolika w ulubionej restauracji, organizacja podróży służbowej, czy załatwianie drobnych sprawunkównasi asystenci są zawsze gotowi do pomocy.

Jak AskHenry poprawia życie pracowników?

Redukcja stresu: Dzięki AskHenry pracownicy nie muszą martwić się o codzienne sprawy, które często powodują stres. Zlecenie zadań asystentowi oznacza mniej rzeczy do zrobienia i mniej rzeczy do zapamiętania.

Więcej czasu na priorytety: Delegowanie zadań pozwala pracownikom skupić się na priorytetach. Czy to ważne projekty w pracy, czy też czas z rodziną, AskHenry daje możliwość lepszego zarządzania czasem.

Poprawa równowagi między życiem zawodowym a prywatnym: Jak pokazuje raport „Walka o czas”, 65% profesjonalistów odczuwa brak równowagi między życiem zawodowym a prywatnym. AskHenry pomaga w przywróceniu tej równowagi, co przekłada się na lepsze samopoczucie i wyższą produktywność.

Optymalizacja codziennych zadań: AskHenry nie tylko zajmuje się zadaniami, które pracownicy delegują, ale także oferuje rozwiązania, które mogą usprawnić ich codzienne życie. To może obejmować optymalizację planów podróży, organizację spotkań czy nawet wsparcie w domowych sprawunkach.

Indywidualne podejście: Usługi AskHenry są dostosowane do indywidualnych potrzeb pracowników. Każde zlecenie jest traktowane w sposób unikalny, co sprawia, że pracownicy czują się zrozumiani i docenieni.

Wzrost motywacji i budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Niecodzienne benefity, takie jak usługa AskHenry, naprawdę wpływają na motywację i zaangażowanie pracowników. Pracownicy, którzy korzystają z tych innowacyjnych rozwiązań, chętnie polecają swojego pracodawcę innym, co przyciąga nowe talenty. W dzisiejszych czasach, opinie pracowników są niezwykle ważne dla reputacji firmy, dlatego takie benefity mogą być kluczowe w budowaniu pozytywnego wizerunku pracodawcy. Kiedy pracownicy czują, że firma dba o ich potrzeby i pomaga im w codziennych obowiązkach, stają się bardziej zmotywowani i bardziej zaangażowani w rozwój firmy. Jak mówił kiedyś Richard Branson: „Zadbaj o swoich pracowników, a oni zadbają o twój biznes”. Inwestowanie w tego rodzaju benefity, przynosi realne korzyści dla całej firmy.

 Inwestycja w przyszłość firmy 

AskHenry to inwestycja, która przynosi realne korzyści zarówno pracownikom, jak i firmom. Redukcja stresu, oszczędność czasu, lepsza równowaga między życiem zawodowym a prywatnym oraz wzrost motywacji i zaangażowania to tylko kilka z zalet. W dzisiejszym świecie, gdzie dobrostan pracowników ma kluczowe znaczenie, takie benefity stają się nieocenione. Dlatego warto inwestować w rozwiązania, które wspierają pracowników na każdym etapie ich kariery zawodowej.

Czy Twoja firma jest gotowa na niekonwencjonalne benefity? Sprawdź ofertę AskHenry i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać!

Szukasz ciekawej pracy? Dołącz do nas!

Twórz razem z nami firmę, która ma ambicję zmienić rynek benefitów pracowniczych. W AskHenry oszczędzamy czas naszym Klientom. Nie tylko dostarczamy Im świetną usługę, ale przede wszystkim – uśmiech i czas wolny po pracy :)