Jak osobisty concierge może odmienić Twoje życie?

    • Jak działa AskHenry

W naszym zabieganym życiu każda minuta jest na wagę złota. Czy zastanawiasz się czasem, ile godzin możesz zaoszczędzić, oddając rutynowe zadania w ręce profesjonalnych konsjerżów? AskHenry Executive to osobisty asystent dla zajętych ludzi, którzy chcą więcej czasu na to, co naprawdę ważne. Nie chodzi tylko o zyskanie dodatkowych godzin — tylko o to, aby każda chwila miała większe znaczenie.

Jak efektywniej zarządzać czasem?

Albert Einstein powiedział kiedyś, że „czas to iluzja”. Wyobraź sobie świat, gdzie nie musisz martwić się o codzienne obowiązki jak organizacja urodzin dla dziecka, rezerwacja wizyt u lekarza, czy zakupy spożywcze. Twoje dni zyskałyby nową jakość. 

Możesz skupić się na chwilach z rodziną, nauce nowego języka czy czytaniu książek, które czekają na półce. Wszystkie te zadania przejmie Twój osobisty konsjerż, który zadba o to, aby Twój dzień był wolny od chaosu i niespodziewanych przeszkód.

Jak delegowanie zadań pomaga zarządzać czasem?

Raport „Walka o czas” pokazuje, że aż 65% profesjonalistów czuje, że nie ma wystarczająco dużo czasu na osobiste i zawodowe życie. To nie tylko statystyka – to odbicie naszej codziennej rzeczywistości. Współczesny świat wymaga od nas ciągłego balansowania między obowiązkami a momentami wytchnienia. 

Dodatkowo, z tego samego raportu wynika, że niemal 75% osób przyznaje, że delegowanie nawet drobnych zadań może znacząco poprawić ich samopoczucie i produktywność. Czy nie jest to wystarczający powód, by zastanowić się nad wartościami, które naprawdę mają dla nas znaczenie? Życie przez niektórych mierzone jest nie godzinami, ale momentami, które zapierają dech w piersiach.

Warto zastanowić się, ile takich momentów przegapiamy, skupiając się na bieżących zadaniach, zamiast cieszyć się życiem. Jak cenny może być więc czas, gdybyśmy mogli odłożyć nasze obowiązki na bok, powierzając je zaufanemu konsjerżowi?

Ponad 80% ludzi twierdzi, że stres wynikający z codziennych obowiązków wpływa negatywnie na ich zdrowie

Inspirujące historie Użytkowników AskHenry

Anna i Jakub, rodzice trójki dzieci, zawsze marzyli o wspólnym wyjeździe, ale nigdy nie mieli czasu, aby go zaplanować. Ich życie zmieniło się, gdy zdecydowali się na współpracę z AskHenry. Konsjerż przejął organizację nie tylko wakacji – od znalezienia idealnego miejsca, rezerwacji noclegów, po organizację transportu – ale również codziennych obowiązków, jak koordynowanie zajęć pozaszkolnych dzieci i zarządzanie domowymi naprawami. 

Dzięki temu Anna i Jakub zyskali czas, którego wcześniej nie mieli, aby cieszyć się każdą chwilą razem. Ich historia to tylko jedna z wielu, które możesz odkryć w sekcji nasze historie

Jak concierge może ułatwić Ci życie?

Codzienne obowiązki stają się prostsze. Konsjerż zajmie się organizacją spotkań, rezerwacjami i zarządzaniem kalendarzem.

Więcej czasu na to, co ważne. Skup się na rozwijaniu swoich pasji, spędzaniu czasu z bliskimi czy nauce nowych umiejętności, odzyskując kontrolę nad swoim czasem.

Mniej stresu każdego dnia. Dzięki zaufanemu asystentowi, który zna Twoje potrzeby i preferencje, Twoje życie staje się prostsze i mniej stresujące.

Lepsza organizacja życia zawodowego i prywatnego. Konsjerż pomoże Ci zbalansować obowiązki zawodowe i prywatne, zapewniając harmonię między pracą a życiem osobistym.

Wsparcie w nagłych sytuacjach. Niezależnie od tego, czy musisz szybko zorganizować ważne spotkanie, czy potrzebujesz natychmiastowej pomocy w nieprzewidzianej sytuacji.

Elastyczność i dostosowanie. Twój asystent dostosuje się do Twojego harmonogramu i preferencji, zapewniając wsparcie w każdej sytuacji.

Zacznij oszczędzać czas już dziś!

„Nie to, że mamy mało czasu, jest problemem, ale to, że wiele go tracimy” – mawiał Seneka. Niech ta decyzja będzie Twoim pierwszym krokiem do życia, w którym czas służy Tobie, a nie odwrotnie. Sprawdź, jak AskHenry Executive może odmienić Twoje codzienne życie. 

Szukasz ciekawej pracy? Dołącz do nas!

Twórz razem z nami firmę, która ma ambicję zmienić rynek benefitów pracowniczych. W AskHenry oszczędzamy czas naszym Klientom. Nie tylko dostarczamy Im świetną usługę, ale przede wszystkim – uśmiech i czas wolny po pracy :)